Debati për Ballotazh

Më 4 dhjetor 2009, nëntë ditë para raundit të dytë zgjedhor për kryetar të komunës, dy pretendentët për postin e kryetarit të komunës Begzad Sinani (PDK) dhe Shaip Surdulli (LDK), u paraqitën edhe një herë në debatin “Jeta në Kosovë”. Ndryshe nga debati 15 tetorit, tani konkurrentët për postin e të parit të komunës, kishin mundësi që të ofronin programin e tyre politik pa u penguar nga askush.

Debatin 25 minutësh për ballotazh mund ta shikoni duke klikuar në këtë link http://www.jetanekosove.com/advCms/#id=1359,8004063.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: