Përshkrim policor i Komunës për rrahjen që ndodhi të premten

Zyra për Informim e Komunës së Kamenicës në faqen zyrtare të Komunës ka publikuar lajmin për rrahjen që ka ndodhur në mes dy zyrtarëve të lartë të Komunës. Sipas këtij njoftimi zyrtar, “…Drejtori i Administratës dhe Personelit z.E.A. është sulmuar verbalisht dhe më vonë edhe fizikisht nga Menaxheri i Zyrës së Prokurorimit z.H.K…”

Kësaj forme të njoftimit i mungon vetëm fjalia: “Identiteti i plotë i Drejtorit të Administratës dhe Personelit dhe i atij të Menaxherit të Prokurorimit nuk do të bëhet i ditur deri në përfundimin e hetimeve!”. Apo: “Me kohë, komuna do të informoj qytetarët e saj për identitetin e Drejtorit të Administratës dhe Menaxherit të Prokurorimit!”

Njoftimin zyrtar për këtë rast munda ta lexoni të plotë duke klikuar në këtë link http://kk.rks-gov.net/kamenice/Lajmet/Gjera-qe-ndodhin-por-qe-nuk-duheshin-te-ndodhin!.aspx

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: