Pasuria e politikanëve të Komunës së Kamenicës

Agjencia Kundër Korrupsion, të hënën ka publikuar pasurinë e të gjithë zyrtarëve publik në nivel qendror dhe komunal. Apo më saktësisht vetëdeklarimet e pasurisë të zyrtarëve publik, ngase AKK ende nuk ka mekanizma që mund të vërtetoj saktësinë e këtyre deklarimeve. AKK kërkon nga qytetarët që ta ndihmojnë me informata se sa të sakta janë deklarimet e pasurisë që i kanë bërë vetë zyrtarët që mbajnë poste publike.

Nga ata që kanë qenë të detyruar që të deklarojnë pasurinë, janë edhe katër zyrtarë publik të Komunës së Kamenicës:

Për të ditur pasurinë e këtyre katër liderëve komunal, klikoni mbi emrat e shënuar më sipër, ose vizitoni direkt faqen zyrtare të Agjencisë Kundër Korrupsion http://www.akk-ks.org/.

Advertisements

One Response to Pasuria e politikanëve të Komunës së Kamenicës

  1. Mosrrenci thotë:

    Valla paskan kallxu drejt. Lulit veq 50 mi euro i paska kushtu trolli dhe shpija e ndertume ne Sofali. Kush e ka pa ate shpi um beson se qka po du me than. Ajo shpi me 250 mi euro nuk perthakohet. E ajo shpi me te ardhura nga delet nuk bahet. Po po na vjelin neve deleve qe po i votojme. Edhe Shaipi nuk e paska deklaru banesen te Qafa ne Prishtine.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: