Mediat për Kamenicën

Klikoni në tituj për të lexuar shkrimet dhe reportazhet e plota:

Advertisements

One Response to Mediat për Kamenicën

  1. genta hoti thotë:

    mua po me intereson a ka noj vep faqe te komunes ku mune mi shiku te gjith banort e komunes se kamenics si e kan emrin dhe nge jane p.sh noj faqe ku ku mujn mei qit sikur ne leter njoftime foton ,emrin ,mbiemrin dhe fshatin

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: